Né vždy přeje počasí na cestování přírodou a aktivity venku a tak nastal čas vyzkoušet i vnítřní krásu Prahy. Vyzkoušeli jsme nově otevřené muzeum Retro v OD Kotva. Vstupné je na mě trošku více předraženější, ale stojí to za to. Každý se najde. Zavzpomíná, zasměje se... a jak se říká peníze budou, ale my nebudeme...
Je opravdu rozsáhlé, takže jsme strávili příjemné odpoledne. Od céček a sifonů přes přenosnou Teslu a Emgetonky. Je zde i retro kavárna, ale nejsou v ní zrovna retro ceny :-D










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...