Přečetla jsem knihu slovenské spisovatelky Kataríny Gillerové, která se jmenuje "Všechno jednou končí"
Hlavní hrdinka Simona tajně chodí se svým šéfem, který se z důvodu odchodu manželky od rodiny stará o dvě malé děti. Simona ho za to obdivuje, občas mu pomáhá s hlídáním a děti miluje. Snaží se jejich vztah i díky dětem upevnit.
Manželství je rozvedeno, za nějaký čas, kdy se Tibor potřebuje vzpamatovat, Simonu požádá o ruku a ona se k mladé rodině nastěhuje. Přestane pracovat ve firmě, aby děti měly opravdu vše, co potřebují.
Do příběhu se prolíná i Simonin vztah s mladším bratrem Ríšou. Později s novým partnerem jejich matky...
Kvůli němu Simona hned po střední škole opouští bydlení s rodinou.
Život není růžový a vysypaný zlatem už vůbec ne.
Jak vše dopadne, vztah Simony s Tiborem, s maminkou, bratrem Richardem, to už si přečtěte samy, milé ženy.
Text a foto: Lenka Hudečková










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...