Když člověk marodí, tak už neví co by. A já pořád čtu. Za duben jsem přečetla už asi 6 knížek.
Dnes jsem dočetla další českou detektivku Smrkovou Tišinu, kterou napsala mladá česká autorka Kristýna Sládečková.
Čtyři skupinky lidí se vydaly strávit dovolenou v šumavských lesích.
Obtloustlý medik Rudolf se třemi kamarády, Jakub s přítelkyní Sašou, Richard s manželkou Emou a parta studentů v čele s charismatickým sukničkářem Márou.
Nejprve se v nocležně na Šumavě sejde Márova parta s Jakubem a Sašou. Mára všem vypráví u ohně strašidelný příběh z války, který se měl odehrát na místě jejich noclehu. Saša, která si není jista vztahem s Jakubem, je Márou okouzlena a v noci se mezi nimi cosi odehraje…
Ráno se ukáže, že Jakub zmizel. A při jeho hledání je v lesích nalezen jiný muž v bezvědomí…
Kdo to je?
Kde se tam vzal?
Kam zmizel Jakub?
A co má s tím vším společného tajemná postava v modrém svetru,
která se tu všem ubytovaným náhodně zjevuje?
Napínavá a velmi čtivá kniha potěší každého milovníka kriminálek.










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...