Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Recenze knihy: Podívej se podruhé

V týdnu jsem dočetla knihu od pro mě neznámé autorky Dagmar Digmy Čechové s názvem Podívej se podruhé. Zaujala mě obálka, také kniha z Novinek, tak jsem si ji vypůjčila. Knihu vypráví osamělý spisovatel Oldřich, který žije sám a hlavně se svým knižním hrdinou Xaverem. S ním si v duchu povídá jako se svým druhým Já. Často si jeho myšlenky oponují, ale tak to máme asi všichni. Oldřich píše detektivky a Xaver je ten správný hrdina, který vždy zápletku rozuzluje. Na křtu své 5. knihy zkříží Oldovi cestu krásná Heda, která mu brzy obrátí život naruby. Podmaní si nejen jeho, ale i Oldřicha staršího a jeho ženu Květu. Je život s Hedou opravdu tak idylický, jak pár dává najevo? To už si přečtěte sami. Kniha je hezky a poutavě napsaná a již se začnu ohlížet po dalších titulech autorky. text a foto: Lenka Hudečková

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články