Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Recenze knihy: Nikdo není sám

Mohlo by to vypadat, že jsem přestala číst, ale není to tak. Jen jsem nyní četla knihy, které byly tak drsné, že jsem sem o nich nechtěla psát. Byly velmi specifické. Ale pak jsem si přečetla knížku od české autorky Petry Soukupové s názvem Nikdo není sám, a to byla vskutku oddechovka po těch thrillerech. Hlavní hrdinka Veronika má práci, která ji baví, manžela, se kterým si rozumí a dvě náctileté děti, s nimiž není žádný větší problém. Co nemá, to je příliš dobrý vztah s rodiči, ale udržuje si od nich bezpečný odstup. Jenže někdy tohle všechno nestačí. Křehkou rovnováhu náhle naruší smrt matky a Veroničina představa spokojeného života se začne rozpadat jako domeček z karet. Je po klidu a dobrém životě. Nicméně její táta, který je starý bručoun, potřebuje pomoci. A přece se na něho jako dcera nevykašle. Kniha, která je především o vztazích v rodině, vás vtáhne do děje. Čte se dobře od první do poslední stránky. Text a foto: Lenka Hudečková

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články