Nedávno jsem dočetla knihu od mé oblíbené české autorky Aleny Jakoubkové - Dvakrát měř, pak manžela řež.
Jako každá kniha od ní byla pěkná, vtipná a ze života.
Kamila se vdává velmi mladá, ale za svou první lásku. To přece bychom chtěly všechny, že? Toník je hodný, avšak dost neprůbojný hoch, ale Kamilu miluje a snesl by jí modré z nebe. Oba mladí se společně učí žít, tolerovat se. Ovšem hlavní hrdinka má vystudovanou vysokou školu a je mnohem ctižádostivější než její manžel. Což se brzy ukáže i v jejich vztahu.
Pořídí si dvě děti a Tonda má představu, že Kamila bude x let doma a bude se věnovat výhradně dětem, jemu a domácnosti. Kamile se ale líbí v práci a chce kariérně růst. Do práce k nim nastoupí nový muž a Kamila se do něho postupně hodně zamiluje. A to až tak, že kvůli němu opouští děti i manžela a jde zkusit žít nový život.
Jak celý děj dopadne? To vám psát nebudu, abyste pak závěrem nebyly zklamané.
Text a foto: Lenka Hudečková










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...