Lesy jsou krásné na jaře, v létě, na podzim i v zimě a stvořeny pro super procházky v každém ročním období. Já lesy zbožňuju, pokaždé se nadýchám čerstvého vzduchu a užiju si tato krásná místa.
Podzimní lesy jsou nádherným zjevem plným proměnlivých barev. Listí na stromech začíná měnit svou barvu na různé odstíny červené, oranžové, žluté a hnědé. To vytváří malebnou kulisu a je často oblíbeným místem pro procházky a focení.
Podzim je jedno z čtyř ročních období a obvykle trvá od září do prosince na severní polokouli. Bývá charakterizován klesajícími teplotami, opadáváním listí z stromů a krásnými barevnými změnami v přírodě. Toto období je také spojeno s různými tradičními oslavami a obyčejemi, jako jsou například Dušičky.
Autor a foto: Nela Vávrová










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...