Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Podzimní vycházka

Lesy jsou krásné na jaře, v létě, na podzim i v zimě a stvořeny pro super procházky v každém ročním období. Já lesy zbožňuju, pokaždé se nadýchám čerstvého vzduchu a užiju si tato krásná místa. Podzimní lesy jsou nádherným zjevem plným proměnlivých barev. Listí na stromech začíná měnit svou barvu na různé odstíny červené, oranžové, žluté a hnědé. To vytváří malebnou kulisu a je často oblíbeným místem pro procházky a focení. Podzim je jedno z čtyř ročních období a obvykle trvá od září do prosince na severní polokouli. Bývá charakterizován klesajícími teplotami, opadáváním listí z stromů a krásnými barevnými změnami v přírodě. Toto období je také spojeno s různými tradičními oslavami a obyčejemi, jako jsou například Dušičky. Autor a foto: Nela Vávrová

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články