Nastal podzim, a tak je potřeba si trochu pohrát a vyrobit si dekoraci na dveře.
Svůj první věnec jsem si sama vyrobila teprve vloni, a protože se mi líbil a taky mi nakonec zbyl ten korpus, vyrobila jsem si dneska další.
Babí léto přináší v přírodě spoustu plodů - kaštany, žaludy, šípky, bukvice a případně další, čímž lze věnec nazdobit a zútulnit si byt.
Bílý korpus věnce jsem potáhla zeleným krepovým papírem, který jsem přišpendlila. Nu a zbývalo přemýšlet, co dát na něj.
Já jsem si letos vybírala mezi kaštany a žaludy nebo šípky. Ty nakonec zvítězily. Venku jsem si ostříhala břečťan popínavý (Hedera helix) a šípky na dozdobení jsem si koupila v Květinářství.
Věnec je jednoduchý, nenáročný, a nám se líbí.
Já jsem si letos vybírala mezi kaštany a žaludy nebo šípky. Ty nakonec zvítězily. Venku jsem si ostříhala břečťan popínavý (Hedera helix) a šípky na dozdobení jsem si koupila v Květinářství.
Věnec je jednoduchý, nenáročný, a nám se líbí.










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...