Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Podzimní věnec

Nastal podzim, a tak je potřeba si trochu pohrát a vyrobit si dekoraci na dveře. Svůj první věnec jsem si sama vyrobila teprve vloni, a protože se mi líbil a taky mi nakonec zbyl ten korpus, vyrobila jsem si dneska další. Babí léto přináší v přírodě spoustu plodů - kaštany, žaludy, šípky, bukvice a  případně další, čímž lze věnec nazdobit a zútulnit si byt. Bílý korpus věnce jsem potáhla zeleným krepovým papírem, který jsem přišpendlila. Nu a zbývalo přemýšlet, co dát na něj. Já jsem si letos vybírala mezi kaštany a žaludy nebo šípky. Ty nakonec zvítězily. Venku jsem si ostříhala břečťan popínavý (Hedera helix) a šípky na dozdobení jsem si koupila v Květinářství. Věnec je jednoduchý, nenáročný, a nám se líbí.

text a foto Lenka Hudečková

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články