Víkend nám nepřálo počasí, silný déšť, přitom teplo, tak jsme museli vymyslet plán ve vnitřních prostorách a někde, kde jsme ještě nebyli a kde je v zimní sezóně otevřeno, což je tak trošku problém.
Zavítali jsme do Muzeum pražských pověstí. Nikdy mě tyhle věci nelákali, ale přeci jenom píšu opět doporučení, byla jsem zaskočena a bylo to nakonec velmi příjemné odpoledne. Takže kdo jede na výlet do Prahy a bude škaredé počasí ba naopak ideální místo v létě, kdy jdete rozhicovanými pražskými uličky. Zde je možnost se přijít zchladit. Jelikož prohlídka je v podzemí a sklepních prostorách.
V prostorách muzea naleznete možnost prohlédnout si nejznámější pražská strašidla a navíc seznámit se s pražskými pověstmi. Velmi m
ě zaujala možnost dozvědět se proč Praha se nazývá Prahou.
Sklep ze 14. století má jedinečnou atmosféru. Seznámíte se nejslavnějšími pražskými duchy a strašidly, jako je Turek z Ungeltu, Čert z Vyšehradu, Golem atd...
ě zaujala možnost dozvědět se proč Praha se nazývá Prahou.
Sklep ze 14. století má jedinečnou atmosféru. Seznámíte se nejslavnějšími pražskými duchy a strašidly, jako je Turek z Ungeltu, Čert z Vyšehradu, Golem atd...










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...