Přeji všem krásné podzimní dny. Poslední dny slyším slova sníh, advent, dárky, výprodeje a pečení. Už cítím vůni cukroví. Mám na Vás ženy s.r.o. otázku. Znáte cenově dostupné recepty na cukroví, které každý ocení? Zdravé mlsání znám. U babiček a dědečků na venkově dozrálo spousta ovoce. Například švestky, jablka, hrušky, černé jeřabiny, nebo ořechy. Z jablek a hrušek lze v populárních sušičkách nasušit křížaly, vypracované švestky, černé jeřabiny i ořechy. K dražšímu ale zdravějšímu mlsání patří ovoce v čokoládě. Polevu vytvoříme z Ivy, cukru moučka a kakaa. Černé jeřabiny před sušením namočíme do cukrové vody. Vzniknou rozinky.
Foto: Romana Mlynářová










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...