Byla jednou malá dívka jménem Klára, která si přála mít vlastního sourozence. Její matka a otec jí vždy říkali, že až budou připraveni, dostane brášku nebo sestřičku. Klára však netrpělivě čekala a snila o tom, jaké to bude mít malého brášku nebo sestřičku.
Jednoho dne se matka a otec vrátili domů s velkou novinkou. Přivedli malé miminko, chlapečka, kterého pojmenovali Tomáš. Klára byla nadšená a hned se chtěla o svého nového sourozence postarat. Pomáhala s přebalováním, zpíváním písniček a uspáváním.
S každým dnem si Klára stále víc uvědomovala, jaká je zodpovědnost mít malého brášku. Naučila se být trpělivá a starostlivá. Klára a Tomáš spolu trávili spoustu času a postupně se stali nejlepšími přáteli. Klára byla šťastná, že má takového krásného malého bratra.
A tak Klára zjistila, že mít sourozence je něco úžasného. Měla novou rodinnou radost a naučila se mnoho důležitých věcí o lásce, péči a trpělivosti. Její přání se stalo skutečností, a byla připravena na všechny výzvy, které jí život přinesl.
Autor a foto: Nela Vávrová










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...