Co v zimě? Venku mráz a zima bez sněhu. Vydali jsme se na výlet do Mladé Boleslavi do Škoda muzea.
Kdo chce vidět nablýskané veterány všech možných modelu. Nesmí chybět značky Laurin&Klement. Nechybí ani první automobil Voiturette nebo filmový hrdina „Ferat“. Kdo zná Upír z Feratu.
Pro děti velké využití. Vstupné není velké a časová náročnost není náročná. Kdo bude unavený může se posilnit v místní kavárně.












Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...