Moji milí čtenáři,
dlouho jsem nic nevkládala. Nyní totiž trávím čas mimo mobil, PC, internet. Veškerý svůj volný čas trávím pěkným počasím. Toto krásné, slunečné počasí mě nabíjí a dodává energii. S přítelem trávíme teď více času na kolech. Tím vám chci představit nově objevené místo na Praze 7, které jsme pri našich cyklo toulkách objevili.
Určitě každý zná Letnou? Ale znáte nově vybudovaný rybník? Jedná se o místo k odpočinku pro všechny věkové kategorie. Každý si najde to své..... Lavičky, molo, ostrůvek, atd. My si vzali deku a udělali si piknik. Pár metrů od rybníku jsou stánky se zmrzlinou, WC. Tento rybník má slouzit k zavlažování letenských sadu. Je zde koupání na vlastní nebezpečí. Zákaz koupání je pro pejsky, kteří bohužel tohle nedodržují.
Foto i text: Nela Vávrová










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...