V Nýrsku u kamarádky jsme byli již vícekrát, ale teprve včera nás vzala k Lesnímu divadlu, kde se nám to velice líbilo.
Naštěstí jsme dostali povolení si to prohlédnout i za branou, a moc děkujeme ochotnému panu správci.
Lesní divadlo bylo postavené v roce 1935. Je vystavěno na místě bývalého lomu. Celková kapacita hlediště je 400 míst.
Hrají se zde klasické hry i pohádky pro děti. K dispozici je také restaurace, ubytování a letní kino. V restauraci je možné pořádat hostiny s kapacitou do 30 osob.
Zajímavé místo :-)
Text a foto: Lenka Hudečková










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...