Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Iva Sacká - Pošli svíci po řece

Kniha mě zaujala na první pohled svojí obálkou. Neměla jsem od ní žádná očekávání a nakonec jsem byla velmi mile překvapena. Příběh je zasazený do prostředí Vietnamu, kam na dovolenou odjíždí hlavní hrdinka Aneta. Ubytuje se u své kamarádky Marty. Ta jí svým způsobem nahrazuje mámu, protože její děství nikdy nebylo idylické. Ve Vietnamu se v době, kdy musí Marta odjet do České republiky pečovat o svou mámu, seznámí s tajemným Petrem. Dohoda mezi nimi je jasná. Ani jeden nehledá vztah, zároveň však chtějí zůstat jako kamarádi. Aneta díky němu pozná nejrůznější místa, kam se spolu s ní vydává i čtenář. Zároveň se tím ale dostával blíž a blíž k nebezpečí, které je s Petrem spojené. Najde ve Vietnamu Alena zasloužený klid? Jak to dopadne s jejím vztahem s Petrem? Vyslyší Martina slova a bude se držet dál? Knížka je autorčinou prvotinou a já doufám, že bude ve psaní knih pokračovat.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články