Přes týden jsme měli na návštěvě dceru s vnoučkem. Kateřina měla v pondělí narozeniny, já je budu mít příští týden, a tak nezvykle dcera upekla na oslavu našich narozenin výborný dort. (nezvykle, protože by se slušelo, abych já upekla dort :-) ).
Sice je v něm hodně ořechů, taky smetany ke šlehání, mascarpone, ale zase tam nebyl žádný cukr ani mouka.
Na neděli jsme pozvali Katčiny tety a strýce, a společně jsme s dortem a kafíčkem oboje narozeniny oslavily.
Dort chutnal všem, tety ani nechtěly věřit, že je bez cukru a mouky.
Protože já jsem to nepekla, jen jsme s manželem dodali suroviny, (přijdou tam jablíčka, na ty si Kačka došla do jedné zahrady), tak sem nechci dávat recept, nicméně, snad to nebude proti pravidlům, když vložím odkaz, kde ten recept dcera vzala.
www.cukrfree.cz/jablecny-dort
Text a foto: Lenka Hudečková










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...