Přemýšlela jsem, co koupit blízkým k Vánocům. U dětí je to celkem snadné - tam vybíráme samé hračky a oblečení, ale kdo má pořád dokola vymýšlet dárky k Vánocům pro dospělé?
Chtěla bych tu rozjet diskuzi na toto téma. Jestli využíváte nákup dárkových sad k Vánocům.
Jsou toho plné supermarkety - nutně se nemusí jednat jen o kosmetiku, ale už se objevují i dárkové sady s alkoholem, parfémy, kosmetikou (jak už jsem psala). Většinou se jedná o "výhodné" balení, ale při přepočtu jednotlivých kusů se mnohdy dozvíme, že pokud zakoupíme produkty samostatně, tak vyjdou většinou levněji, než celá dárková sada.
Tyto dárkové sady se objevují i na eshopech a vypadá to, že je to stále oblíbený produkt k Vánocům.
Jaký máte názor na tyto dárkové sady? Kupujete je a nebo jste kreativní i v tomhle ohledu? Nebo raději vybíráte nějaké interaktivní a mluvící hračky? Ocení to Vaše rodina jako dárek?










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...