Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Březnové Zuzčino poetické okénko

Vážené a milé ženy, také máte takovou radost, že začalo jaro? Na tričko venku sice ještě není, ale když vidím v trávě kvést sedmikrásky a fialky, hned se mi všechny problémy i pracovní stresy řeší snáze.:) Dnes pro vás mám báseň z léta 2019. Budete-li mít chuť a čas, napište mi, prosím, jak ve svém životě zvládáte dodržování nejrůznějších pravidel. Jste zvyklé doma i v práci držet "ústa a krok", nebo jste spíše rebel, který si ze šéfů moc nedělá, a když manžel potřebuje na ráno košili, musí si ji vyžehlit sám? Mějte se hezky a užívejte si jara. A všem krásné Velikonoce! Vaše Holubička Zuzka

Pravidla

Nenosím ponožky do sandálů

práci odevzdávám včas

ukončuji nástup dříve

než se dveře zavřou

a zásadně nemluvím

za jízdy s řidičem

(ani když na mě sám pokřikuje

vtipy o blondýnách)

Tak proč se tak divíš

že s tebou toužím

nedodržovat

ŽÁDNÁ

pravidla?

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články