Ráda bych Vám představila pěknou odpočinkovou kavárnu na odpočinek a posilnění. Obvykle se každý turista pohybuje okolo Václavské náměstí. Toto místo se nám velmi líbilo jelikož nesedíte mezi davem lidí a nekoukáte se na procházející davy lidí. Máte unikátním výhled na Národní muzeum. V letních měsících navíc můžete posedět na zahrádce buď na sluníčku nebo pod deštníkem. Jedná se o bistro takže nabízí i polední menu, a to v čase od 11 do 15 hodin.
My vyzkoušeli spíše sladkou kuchyni respektive kavárnu (cukrárnu) a mohu doporučit jejich nabídku dortíku :)
Najdete je v Nové (to jsme byli mi, tedy viz. foto) i Historické budově Národního muzea. Můžete spojit návštěvu muzea s obědem nebo kávou a dezertem.
Foto: Nela Vávrová










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...