Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Bistro Národní muzeum

Ráda bych Vám představila pěknou odpočinkovou kavárnu na odpočinek a posilnění. Obvykle se každý turista pohybuje okolo Václavské náměstí. Toto místo se nám velmi líbilo jelikož nesedíte mezi davem lidí a nekoukáte se na procházející davy lidí. Máte unikátním výhled na Národní muzeum. V letních měsících navíc můžete posedět na zahrádce buď na sluníčku nebo pod deštníkem. Jedná se o bistro takže nabízí i polední menu, a to v čase od 11 do 15 hodin. My vyzkoušeli spíše sladkou kuchyni respektive kavárnu (cukrárnu) a mohu doporučit jejich nabídku dortíku :) Najdete je v Nové (to jsme byli mi, tedy viz. foto) i Historické budově Národního muzea. Můžete spojit návštěvu muzea s obědem nebo kávou a dezertem. Foto: Nela Vávrová

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články