Dnešní den jsme si s manželem užili při výletech. Nejprve jsme vyjeli na Andělskou Horu, která se letos stala "Vesnicí roku" za Karlovarský kraj. Je vidět, jak se lidé krásně starají o své zahrádky, domy, byli jsme tu již mnohokrát, ale dnes se nám v této nedaleké obci líbilo asi nejvíce.
Andělé všude, kam se podíváš, jak symbolické.
Úchvatná hora stejného názvu, na kterou jsme ale nevyšli. Jsem po nemoci, nedala bych to.
Trojboký kostel pod Andělkou za silnicí.
A město plné květin a zajímavých soch, smírčích křížů.
Kaštany ještě krásné, ale už už pomalu začnou pouštět své plody na zem...
Chápu, proč se Andělská Hora stala Vesnicí roku, a moc to obyvatelům přeji.
Text a foto: Lenka Hudečková
Andělé všude, kam se podíváš, jak symbolické.
Úchvatná hora stejného názvu, na kterou jsme ale nevyšli. Jsem po nemoci, nedala bych to.
Trojboký kostel pod Andělkou za silnicí.
A město plné květin a zajímavých soch, smírčích křížů.
Kaštany ještě krásné, ale už už pomalu začnou pouštět své plody na zem...
Chápu, proč se Andělská Hora stala Vesnicí roku, a moc to obyvatelům přeji.
Text a foto: Lenka Hudečková









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...