Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Konec je blízko (apokalypsa)

Vědomí tvůrci konec je blízko, ale není se čeho bát, protože apokalypsa je třeba, aby se ukončil chaos, zmatek, EGO, strach a začala nová éra lásky, respektu, soucitu a harmonie. Každý konec je nový začátek, proto není třeba se bát. Ego je nemoc této společnosti a nastal čas uzdravit sebe a svůj život a pokud se ptáš jak? Odpovědi najdeš v tomto videu. Odhalím ti skryté tajemství a pravdu o této společnosti. Pokud si neviděl moje minule video, kde jsem to všechno nakousl, tak neváhej a podívej se na něj zde v popisku dnešního videa. Nech se vést svým srdcem a tvůj život se změní. Staň se lepší verzi sebe samého. Apokalypsa a konec je blízko, ale není se potřeba obávat a žit ve strachu. Stačí navyšovat své vibrace a přiklonit se k lásce :) Nastává čas konce, kdy ego už nebude mít místo v tomto světě a nahradí jej láska.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

VZTAHY A HÁDKY: Jak zvládat hádky s partnerem

Související články