Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Zima jak má být a my mlsáme

Zima jak má být a my máme k dobrému mlsání zmrzlinu Breyers Delights . .............................................................................................................................................................................................................Vanilkové s kousky sušenek jsme ani ve sněhovém počasí neodolali.  V obchodě byly k výběru pouze dvě varianty. Takže karamelovou ani malinovou jsme nekoupili. Čokoládová nás příliš nenadchla.     Bílá se sušenkami je velmi zajímavý nápad. Doporučuji vyzkoušet. !!!!!!!!       Za ochutnání stojí! Breyers Delights .…,             je to zmrzlina, kterou jsme mlsali  doma s radostí, protože má snížený obsah cukru a při zdravém způsobu stravování , ani s touto zmrzlinou nemáme mnoho výčitekm, když si ji dopřejeme      u kávy. 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Testování přírodního krému Dermasoft od HillVital

Související články