Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Začínám testovat YVES ROCHER:

Omlazující noční krém a denní péče s OF 30: Recenze od první aplikace

Právě dorazil balík a začíná mi super testování!!! *heart*
Dorazila mi nádherně zabalená krabička se třemi výrobky... obal mají řešený moc krásně do zelené barvy příjemných ostínů zdobený stříbrným proužkem, který jim dodavá luxusní poutavý lesk.
Seznamování s výrobky a první dojmy:

1.den při obdržení
Jako první zkouším denní péči s OF 30:
Krém je lehoučký krásně se nanaší a rychle se vstřebavá. Vůňe se začne uvolňovat až při roztíraní a je mi velmi příjemná... I pleť je příjemná na dotek a jsem si jistá že mi bude vyhovovat ...neštípe a ani jsem nezaznamenala sebemenší zčervenání pleťi což u jiných krémů občas mívám jemné začervenání jako první reakci na výrobek.

Čistící gel:
Voní moc příjemně, jsou vněm vidět drobné částečky na peeling pleťi. Už se těším na večerní testování....
Noční omlazující péče:
Těším se na večerní testování krém voní krasně i z kelímku, ale natřený na obličeji se jistě ještě rozvoní!!

foto: MilenaPastekova

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Testování přírodního krému Dermasoft od HillVital

Související články