Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Testuji - malý růžový obal, který skrývá spoustu radosti

Nevím jak vy, ale já mám celé léto problém s neustále suchýma nohama. Vyzkoušela jsem spousty nejrůznějších krémů s nejrůznějším výsledkem. Naposledy se mi do ruky dostal malý krém v růžovém obalu, který k mému překvapení skrývá spoustu radosti o kterou se s Vámi velmi ráda podělím. ;-) Jde o vyživující krém na nohy od Yves Rocher. Po otevření a přivonění mě ihned okouzlila nevtíravá, ale přesto intenzivní vůně levandule. Krém je bohatý na esenciální oleje s čistícím a vyživujícím způsobem vyživuje i tu nejsušší pokožku nohou. Krém je doslova nabušený tím nejlepším z přírody. Složky jako esenciální olej z bio levandule, máslo z karité, olej z makadamie a avokáda doslova lákají k namazání. :-) Já krém nejraději používám večer po sprše, kdy ho jemně vmasíruji do chodidel. Za mě opět podařený produkt od Yves Rocher, kterému dávám palec nahoru a doporučuji k vyzkoušení i Vám. :-D   Dejte vědět, jestli Vás okouzlil stejně jako mě ;-)

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Testování přírodního krému Dermasoft od HillVital

Související články