Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Testování nutrimama tyčinek

Měla jsem možnost otestovat tyto cereální tyčinky od Nutrilonu pro kojící maminky. Ano bohužel už jakou dobu nekojim ale do testování jsem se hlásila ještě před tím. Ale to přeci nebrání tyčinky vyzkoušet.  Dostala jsem dvě příchutě - brusinky & čokoláda                                                 - brusinky & maliny Oboje příchutě byli chuťově skvělé ale přeci jen ta s tou čokoládou byla o něco lepší nebudeme si lhát. Čokoláda je čokoláda.  Tyčinky obsahují spousty vitamínů - jód, biotin, zinek, železo, kyselina listová, vitamín B1, B2, B6, B12 Díky těmto vitamínům tyčinky podporují metabolismus, imunitu maminky i miminka a potlačují únavu. Tyčinky se hodí i jako doplněk energie třeba na výletu nebo po nekonečném dni s dětmi doma se dostaví únava v této nelehké životní situaci. Někdy je to doma s těmi dětmi těžké tak proč si jako maminka nedopřát trochu odpočinku. 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Testování přírodního krému Dermasoft od HillVital

Související články