Když jsem se dozvěděla, že jsem vyhrála testování KetoMix diety na 4 týdny, měla jsem obrovskou radost. Konečně pořádná motivace! ;-) V těhotenství jsem nabrala neuvěřitelných 28 kilogramů a po 2 letech po porodu se ručička váhy zastavila na 62 kilogramech. Původní hmotnost jsem měla cca 52 kg na 157 cm.
Prvotní nadšeni mě opustilo po ochutnání koktejlu. Na ''chuť '' proteinového jídla jsem si prostě nezvykla, ale o to víc miluju zeleninu.Nemluvě o mé příšerné náladě a bušení srdce..
Naučila jsem se jíst pravidelně po 4 hodinách, pít alespoň 3 litry tekutin (což mi dříve dělalo veliký problém) a úplně jsem vypustila sladkosti. Neprejidam se v noci ;-) a hlavne vice o jidle přemýšlím.
Po měsíci diety jsem shodila 5 kilogramů, mám o 1 číslo menší konfekční velikost (zapnu džíny, jupii) a doufám, že zase nenaberu.. ;-)







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...