Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Soutěž Dr. Oetker: moje dnešní snídaně

Co si do své kaše dám, copak dneska posnídám? Odpověď zní jednoduše, co si doma natrhám.... Hrstku třešní, jahůdku,  Udělám zní lahůdku!*heart* Věřte či ne dobrá byla, chuť ovoce zvítězila!! I bez cukru obejde se, Skuste také přidejte se... ;-) Testování kaše byla zábava.. než mi kaše odstála donesla jsem si ze své zahrádky čerstvé třešně a jahůdky prohřáté sluníčkem. A jelikož své ovoce pěstuji s láskou byla kaše sním opravdu dobrá i bez cukru. Sladoucké ovoce ji příjemně prosladilo a chuť byla dobrá, rýže byla jemně tvrdší ale zase stoho nebyla jen kaše ale byly vní příjemné kousky té rýže... Rýžovou kaši s chia semínky mohu za sebe jen doporučit a popřát všem dobrou chuť a dobře zvolené ovoce plné sluníčka a vitamínů. S takovou snídaní budem v plavkách možná pěknější *smile*  Já si ji jistě koupím zas ;-)

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Testování přírodního krému Dermasoft od HillVital

Související články