Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Moje první návštěva Pracovny

Milé ženy,   vyhrála jsem testování Lenoru, a tak jsem si domluvila s Vlaďkou P. návštěvu pracovny v Plzni. Nastudovali jsme si na internetu, kde pracovnu najdeme a v pátek odpoledne jsme se tam s manželem vydali.   Pracovnu jsme našli a už zvenčí na nás působila dobře, sympaticky. Na hezkém místě, v hezkém domě..     Za chvilku Vlaďka dorazila a pozvala nás dál...a zde mi spadla doslova brada...     Krásné, voňavé prostory, které sice můžeme vidět na stránkách webu ženy.sro., ale ve skutečnosti vypadají mnohem lépe...     Seznámení s Vlaďkou bylo milé, nabídla nám pití, popovídali jsme si nejen o našich zkušenostech s webem pro ženy. Vlaďka je moc příjemná.   Nakonec jsem ještě použila onu malou místnosti, která ale nebyla zase až tak malá a navíc opět ladila s celou pracovnou, vyzvedla jsem si Lenor a rozloučili jsme se s pocitem, že máme v Plzni někoho, kdo svou práci dělá dobře a s láskou.   Budu se těšit na další setkání...   Hudlenka a sasidlo (manžel, který se rovněž angažuje na strákách ženy.sro - přispívá články a momentkami)

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Testování přírodního krému Dermasoft od HillVital

Související články