Dostala jsem možnost otestovat plátěnou tašku "Mám se ráda".
Příjemná záležitost. Taška je vkusná, praktická a stylová.
Věřím, že kdyby ji kterákoliv z žen dostala jako dárek, bude potěšena.
Igelitkám jsem dala vale už dávno, protože si šiji svoje tašky, no, a tuto teď běžně nosím v kabelce. Pojme běžný rychlý nákup, a člověk s ní nadělá i parádu.
Myslím, že kolekce by snesla tašky ve více barvách a možná i více velikostí. :-D
Mrkla jsem také na web https://www.mamserada.cz/ a výběr je tam celkem pestrý.Hrnečky, propisky, diáře, trika, polštáře, tašky...
S afirmací "Mám se ráda" lze zakoupit i jiné výrobky, takže možná stojí za zamyšlení pokud chcete pro kamarádku, maminku, sestru, prostě pro kteroukoli ženu třeba jen drobnost, je toto určitě dobrá volba
Za sebe tašku vřele doporučuji.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...