Testovací den v Malvíku mne velmi potěšil. Líbilo se nám tam. Uvnitř i venku se procházelo dobře, zaměstnanci byli ochotní. Jednotlivé stánky byly dobře koncipované. Od vystavovatelů bylo možnost získat zajímavé informace, možnost vyzkoušení a ukázky výrobků, popřípadě i drobné dárky a vzorečky. Zaujal mne stánek s českými plenkami MonPeri, líbilo se nám u Curaprox s přínosnými informacemi a vyzkoušením si čistění zoubků, inspirovala mne firma Thule svými kočárky, od stánku Yookido se od zábavných hraček nechtělo jít pryč, firma Medela i kosmetika Weleda jsou nám známé a především Weledu ráda používám. Měli jsme možnost ochutnat mlíčko Lipánek a to opravdu chutnalo, Kočárková dráha a hlavně odrážela/dětská kola od First Bike nám díky možností vyzkoušení v rozhodování velmi pomohlo. Získali jsme ukázky a informace ohledně autosedaček ….a mnoho dalších ukázek bylo během akce k dispozici. Byl to dobrý nápad , mít možnost vyzkoušet si . Líbilo se nám i herní stanoviště časopisu Sluníčko a vytištěná fotografie od časopisu Maminka.Celkově vše bylo promyšleno dobře a účast na další této akci doporučuji. Byl to hezký den a velmi příjemně strávený čas.
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...