Vůbec jsem netušila, že řešení podprsenky v těhotenství bude taková anabáze 8-)
Já jsem de facto podprsenky nenosila vůbec a když už, tak převážně sportovní. ;-)
Když jsem zjistila asi v 10tt, že se pomalu do žádné nevejdu, musela jsem začít jednat :-D
Velkým překvapením byla neochota obsluhy ve skoro všech módních řetězcích, divné tvary, materiál, po kterém jsem se mohla udrbat, nebo babkovské designy. *wine*
Vůbec nechápu holky s větším poprsím, jak si shánějí podprsenku aby jim seděla, byla pohodlná, nestyděly se pro desing někde svléknout a nestála třetinu výplaty. *smile*
No každopádně záchrana přišla ve chvíli, kdy jsem si jela převzít novou kolekci Kari Traa, protože se na mě z tašky usmívala i nová sportovní podprda - Var. *heart*
Ještě ten den jsem si ji objednala ve zbytku kombinací barev co byla v nabídce :-D
Podprsenka poskytuje sice nižší oporu, ale o to vyšší sebevědomí! Skvěle padne a bláznivý design, který odpovídá hitům letošního léta se může použít i jako samostatný top do těch nejteplejších letních dnů. *angel* Naprosto ideální na běžné nošení či méně náročné aktivity.
Momentálně jsem spokojená s velikostí L, což je uklidňující pro případ, že bych ještě rostla :-D
TIPY NA PODPRSENKY OD ZKUŠENĚJŠÍCH:
Lindex
Marks and Spencer
Caresse - perfektní prádlo
DIM
Triumph
www.spravnapodprsenka.cz
www.braexpert.cz
Mějte krásný den a snad Vám tento příspěvek bude užitečný pří eventuelním vybírání správné podprsenky ;-)
Mary *heart*







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...