Vyzkoušení sušených kouský masa „tuňák“ nás doma zaujalo. Je pravda, že jsme ještě sušenou rybu neochutnali a tak jsme byli na rozpacích. Určitě je to dobrá věc například pro horolezce nebo průzkumníky jeskyní, kteří potřebují využít každé místečko. Velikost balení je vyhovující a jako svačinka dobře zasytí, ale .......Nejvíce nás ovšem překvapily děti. Chtěly ochutnat rybí žvýkačku a těm to velmi chutnalo.
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...