Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Vichy M89 Probiotic Fractions

Vichy Minéral 89 Regenerační Probiotické sérum má hypoalergenní složení s probiotickými frakcemi, s posilující Termální vodou Vichy vulkanického původu a vitamíny s antioxidačními účinky.
Pomáhá obnovit kožní bariéru a viditelně posiluje pokožku: vzhled je zářivější a vyplněnější - linky způsobené únavou a stresem jsou vyhlazeny. Obnovuje pružnost pleti.
Bez alkoholu a parfemace. Vůně přípravku je důsledkem přirozeného probioticky-fermentačního procesu.
Vhodné pro všechny typy pleti.
Já jsem si mohla toto skvělé sérum vyzkoušet na vlastní kůži i s mými kamarádkami a za nás za všechny můžu říct, že pleť nevysušuje, má příjemnou gelovou texturu, která se ihned vstřbává a nenechává na pleti takový ten nepříjemný lepkavý film.  Kdo váhá, jestli vyzkoušet. tak doporučuji, protože rozhodně chybu neuděláte.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Testování přírodního krému Dermasoft od HillVital

Související články