Vyzkoušela jsem na chvilku na focení a sklidila doma obdiv
Co mě zaujalo - řasy se přichytily i ke kovovým kleštím, tzn, že reagují na kovové předměty. Dejte pozor při šití a hledání špendlíků a jehel a v supermarketu se vyhýbejte kovovým regálům. Ať u pokladny nezjistíte, že máte jen jednu řasu a druha zůstala někde v uličce. P.S.2, Zajímal by mě názor očního lékaře, zda mohou částečky magnetu ničit oči a co se stane, pokud se dostane linka do oka, jelikož obsahuje asi kov. Pozitivní je, že jsem silný alergik a linka mě po nanesení neštípala. Testování tohoto produktu jsem provedla pro svoji osobní potřebu. Příště se chystám testovat polygelové nehty nabízené v dárkové krabičce i s lampou. Máte i Vy nějakou zkušenost s magnetickými řasami? Napište. Blogerka Michaella (fotky jsou autorské, moje)







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...