Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

_family_sara_

Tak to jsme my ♥

    Ahoj, jsem máma, která má 28 let. Doma máme dvě krásné a hlavně zdravé děti. Syn vypadá sice jako andílek, ale je to momentálně dvouletý čertík. Někdy mi hlava nebere co je schopen v 5 minutách ticha vytvořit, buď kam vyleze nebo co udělá. Syn je takový malý koumák. Dcerka má momentálně 3 měsíce a už ted si myslím že mi dá zabrat :D. Připadám si  i po tak krátké době co mám mezi dětma (25 měsíců)  jak prvorodička. Co totiž zabíralo na Syna nezabírá na dceru je uplně jiná. Velmi ráda testuji nové věci a píši na ně recenze, proto jsem se rozhodla založit tento blog abych se mohla s Vámi o ně mohla podělit.  Psaní recenzí  je pro mě takový útěk od reality běžného života myslím tím praní / žehlení / vaření / starání se o děti apod..  Recenze mě nutí zapojit hlavu :D proto jsem za ně ráda.  

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Testování přírodního krému Dermasoft od HillVital

Související články