Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

CeraVe - víc než očekáváte...

Mám to štěstí, že se řadím mezi pár stovek žen, které mohly vyzkoušet kosmetiku CeraVe. Když mi přišel domů uvítací balíček - někteří vědí odkud vítr vane.... tak sem nečekala, že by mne tato kosmetika tak zaujala... poprvé se mi to stalo díky tomuto portálu ženy s.r.o. s krémem od Priody s hlemýždím výtažkem a po dvou letech se mi to opět přihodilo... Tato kosmetika, tedy konkrétně dva produkty: ČISTÍCÍ PĚNÍCÍ GEL - nemám absolutně žádný pocit stažené pokožky je bez mýdla, je bez parfemace a je hypoalegrenní... Po očištění mám ihned pocit opravdové čistoty, bez narušení kůže - vůbec nezčervenám a mám pocit svěžesti a hydratace.  HYDRATAČNÍ KRÉM - tohle je PECKA.  Nanesete na obličej, můžete i na tělo - prostě kamkoli na kůži, krém se ihned vstřebává, nezanechává žádný mastný film a to důležité PO CELÝ DEN MOJE PLEŤ POCIŤUJE HYDRATACI.  Moje pokožka na obličeji přestala "šustit." Krém používám jak ráno tak večer a vzhledem ke klimatu, který v posledním měsíci byl - teplo, zima a tak pořád dokola, se moje pokožka opravdu dala do lepšiho stavu nejen když si po ni přejedu rukou, ale nepociťuji žádné pnutí a mám pocit zdravé pokožky. A vůbec nemám strach vyjít ven ať už svítí slunce nebo mrzne - krém využívám jako podklad pod make-up a zatím 100% spokojenost i jako podklad. 
CeraVe - nebudu vypisovat co to všechno má - kdo chcete vyzkoušet, a opravdu tady bych se té investice vůbec nebála, tak si minimálně ten hydratační krém pořiďte.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Testování přírodního krému Dermasoft od HillVital

Související články