Tato kosmetika, tedy konkrétně dva produkty:
ČISTÍCÍ PĚNÍCÍ GEL - nemám absolutně žádný pocit stažené pokožky je bez mýdla, je bez parfemace a je hypoalegrenní... Po očištění mám ihned pocit opravdové čistoty, bez narušení kůže - vůbec nezčervenám a mám pocit svěžesti a hydratace.
HYDRATAČNÍ KRÉM - tohle je PECKA. Nanesete na obličej, můžete i na tělo - prostě kamkoli na kůži, krém se ihned vstřebává, nezanechává žádný mastný film a to důležité PO CELÝ DEN MOJE PLEŤ POCIŤUJE HYDRATACI. Moje pokožka na obličeji přestala "šustit." Krém používám jak ráno tak večer a vzhledem ke klimatu, který v posledním měsíci byl - teplo, zima a tak pořád dokola, se moje pokožka opravdu dala do lepšiho stavu nejen když si po ni přejedu rukou, ale nepociťuji žádné pnutí a mám pocit zdravé pokožky. A vůbec nemám strach vyjít ven ať už svítí slunce nebo mrzne - krém využívám jako podklad pod make-up a zatím 100% spokojenost i jako podklad. CeraVe - nebudu vypisovat co to všechno má - kdo chcete vyzkoušet, a opravdu tady bych se té investice vůbec nebála, tak si minimálně ten hydratační krém pořiďte.








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...