Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Botky samochodky, do lesa i do města. Prostě Teva v barvě moře

Dostala jsem možnost otestovat boty TEVA HURRICANE XLT INFITNITY a nezaváhala jsem. Navíc letošní léto, které, alespoň myslím, ještě nekončí, vyloženě vyzývalo k nošení otevřené obuvi. Přiznám se bez mučení, že do města a k šatům jsem volila jiné modely, ale na mé výlety do přírody byly boty Teva ideální. Úplně nevím, jak by obstály při náročné tůře třeba v horách, protože utažení nejde regulovat, ale pro mé potřeby byly naprosto vyhovující. Proč? - Jsou superlehké, takže je na noze ani necítíte - Jsou nesmírně pohodlné  - Skvěle tlumí otřesy, což ocení vaše klouby - Díky použití antibakteriální technologie vydrží dlouho svěží a nezapáchají - Mají barvu, kterou miluju nejvíc na světě - barvu moře. K moři se navíc skvěle hodí. Nebo taky do dnů, kdy je sice hezky, ale sprchne, rychle totiž uschnou -Jsou neotřelé aneb nejsou to klasické trekové sandály, mají styl :-) A jaké sandály od Tevy se nejvíc líbí vám? Mně třeba ještě Teva original, které ráda nosí travel bloggerka Weef. :-) Jestli vás sandály zaujaly, mrkněte na internet, kde je teď spousta modelů ve slevě. Hezký den všem, Kristy

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Testování přírodního krému Dermasoft od HillVital

Související články