Jak vypadá cukrová vata: Mary Aušová o svých vlasech a make-upu
Krásný slunečný den milé Ženy *heart*
Miluju jak je venku krásně, protože mě baví se i víc malovat, oblékat :-D :-D
Dnes jsem se rozhodla, že vezmu 2 nejvíce pokládané dotazy v poslední době, jedním vrzem :-D :-D
Lidi se mě často ptají, jak vypadají mé vlasy, když je rozčešu a co mám za fano štýlo stíny na očích.
Takže odpovídám na první dotaz:
Vypadá to jako jedna velká cukrová vata, nebo mikrofon alá Michael Jackson viz foto :-D :-D
A druhá odpověď:
Sisley Phyto Eye Twist no.12, který je v tužce a naprosto geniání a praktická věc!! Dá se použít jako linka, nebo jí rozblendím do stínu a hlavně drží jak pes hauuuuuuu :-D
Doufám, že Vás můj dnešní příspěvěk pobavil a třeba i inspiroval :-D
Mějte se krásně, já to jdu asi na celé odpoledne zapíchnout a půjdu se prostě projít :-D
Mary *heart*

Zdroj foto: Mary Aušová







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...