Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Peču maximálně dva druhy cukroví, říká Česká Miss 2009, modelka a moderátorka Iveta Vítová

Rozhovor s Ivetou Vítovou: Vánoční přípravy a rodinné zvyky

Česká Miss 2009, modelka a moderátorka, milá, vtipná a krásná žena - to je Iveta Vítová (Lutovská), kterou můžete vídat v televizi Nova, kam se vrátila po mateřské dovolené.  Před nedávnem jsem vám ji i s dcerkou Anetkou představila v rozhovoru Kafe s kamarádkou? S dítětem získáte skvělý organizační talent.  A dnes jsem se jí zeptala na téma čistě vánoční, protože Vánoce jsou tu cobydup.

1. Na Vánoce se těším, protože

... jsou to pro mě nejkrásnější svátky v roce, kdy je rodina spolu a všude kolem je spousta krásné dekorace.  

2. Nejradši se k vánočnímu stromečku oblékám

... elegantně a pohodlně zároveň (přeci jenom půlku večera trávím s dcerou na kolenou :-D.

3. Peču nebo nepeču? A moje nejoblíbenější cukroví je

... peču - ale maximálně dva druhy, abych dostála svým vánočním "povinnostem" a nejraději linecké a rohlíčky.

4. Když mám chuť si zazpívat koledu, pak je to nejčastěji

... já raději nezpívám - v rámci všeobecné pohody:-), nicméně koledy se u nás večer hrajou.

5. Všem ženám přeju (k  Vánocům i do Nového roku), aby

... byly jednoduše spokojené!

Kde jsme Ivetu načapaly? 

Společně s kamarádkou, modelkou a moderátorkou Kristýnou Kloubkovou byly okouknout nový stánek italské šperkařské značky Brosway, která otevřela obchod v Centru Chodov. Učarovaly je hlavně prstýnky z kolekce Tring.  Krásný šperk se prostě ke krásným ženám hodí jako ulitý. :-)

Foto: Jitka Hemolová

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Dominika Černohorská: Vinařství je pro mě o respektu ke krajině, komunitě a odvaze dělat věci po svém

Související články