Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Výlet do přírody na kole

Dneska jsme si vyjeli s dcerkou na kole a udělali krásný výlet do přírody. Už jsem s tou přírodou možná nudná, ale když to někoho baví, tak prostě musí.  Trošku jsem se sice zapotila, protože šlapat na kole do kopce a mít k tomu 15kg dítě v sedačce je fuška :-D Po cestě popapkali ostružiny, které dcerka miluje,. Doufám že sních nedostane kopřivku jak minule :-DZ dálky sledovali srnky ze kterých byla unešená a nejradši by zanima běžela ????no jo mě dítě je v přírodě jako doma :-D,.  Tetko si užíváme na zahrádce, zbírame hrušky a broskve,.  Později nás čeká naše každodenní kolečko,, nakrmit slepičky u sousedů, potom ovečky a nakonec nesmí chybět pomazlení s koníkami,, to musí být za každého počasí. Promě je celkem důležité, být  s dcerkou venku a to buď na zahrádce, v přírodě či někde na výletě, a to z toho důvodu že děti pořádně už ven chodit nechcou, a zajímá je víc počítač, tablet, telefon a mnoho dalšího,,to mě docela mrzí, a proto chci aby má dcerka měla stejně krásný pocit jako já když sem v přírodě a vždy dala přednost užitečnosti a koukání se kolem sebe kde je tolik krásy. Radost a smích to je to, co chci každý den slyšer od mé dcerky. ???? A pokud chcete můžete mě sledovat i na instagramu(Kristýna Horkelová) kde sdílím své zážitky s ostatními.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články