Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Vlak života

Život je jako jízda vlakem se všemi zastávkami, túrami i nehodami. Nastoupíme do vlaku, potkáme rodiče a myslíme si, že s námi budou cestovat navždy, ale oni vystoupí na nějakém nádraží a my musíme pokračovat na cestě bez nich. ♥ Do vlaku nastoupí spousta cestujících, naši bratři, sestry, přátelé,      dokonce i láska našeho života. Mnozí pak vystoupí z vlaku a nechají za sebou velkou mezeru ☹. U některých si ani nevšimneme, že vystoupili. Je to cesta plná radosti, smutku, pozdravů při setkání i loučení. Úspěch spočívá v navázání dobrého vztahu s každým, kdo přistoupí. Velká hádanka je: My sami nevíme, na které stanici vystoupit. Proto musíme žít, milovat, odpouštět a vždy ze sebe vydat to nejlepší! Protože až přijde chvíle, kdy budeme muset z vlaku vystoupit a naše místo zůstane prázdné, měly by za námi zůstat jen krásné vzpomínky, které budou vždy dále cestovat ve vlaku života. Přeji vám, aby byl váš výlet každým dnem hezčí a ve svém zavazadle jste vždy měli lásku, zdraví, pochopení, úspěch a peníze. Děkuji všem cestujícím ve vlaku mého života!!! Silní lidé vědí, jak udržet svůj život v nejlepším pořádku. I se slzami v očích mohu s úsměvem říci: Mám se dobře. Je hezké, že jste, že existujete… mám vás ráda.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články