Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Víkend

Krásný slunečný podvečer děvčata :slight_smile: 
Jak jste si užili víkend? 
My byli v sobotu na zahradě a relaxovali, Vendy jezdila na motorce a dost ošklivě spadla a dopadlo to asi takhle : Manžel štěkal proč jí nehlídám, já brečela a chytala proudy krve z pusy, a Vendy řvala a křičela ať jí pustím, že chce dál jezdit. Nervy mi jely na plno, a ještě teď se nezastavily. Pokračujeme nedělí. To jsme byli u známých na zahradě, manžel pomáhal se stavbou boudy, já a známá sedíme u kávy, Vendy na písku takže klid a pohoda. Najednou křik, Vendy zakopla a spadla již rozbitou pusou (ze soboty) na chodník, takže k nosu a puse se přidaly ruce. Teď tu sedím, a jak to píšu tak si uvědomuji jak málo chybí k tomu, aby se ze mě stal blázen se sklony k alkoholismu ....                                                    

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články