Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Taky Vaše děti navštívila nuda, smutek a netečnost z dlouho trvaljící karantény

Zdravím, vím, že všichni již rok bojujeme s tím samým a to jsou onliny místo školy. S ohledem, že moje mladší dítě je na netu ve škole max. 4 hodině denně, což celkem jde, ale u staršího na gymnáziu se to jedná až o 10-11 hodin denně a je to šílenost. Pozorovala jsem na něm naprostou otrávenost, nechut k čemukoliv, ani lákání na sladkosti již nefungovalo, nastolování a udržování režimu bylo neudržitelné. A pak po přečtení jednoho článku jsem se chopila ze zoufalosti rady, vyžente je ven min. na 2 hodiny, co na tom, že to byla rada pro obézní děti. A opravdu zafungovala. Vypravila jsem celou rodinku na cca 2-3 hodiny trvající procházku po okolí ve slušném tempu. A jejich letargie se na chvíli oslabila, energie dostavila a tak nějak se máme radši pospolu doma. Snažím se jim ted zavést i takovou unavovací procházku i v týdnu aspon na hodinku.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články