Jinak sladit tenhle holčičí gangband byl nadlidský výkon! Když už se zdálo, že mám konečně fotku, kde nemám zavřené oči, divně pokřivenej ksicht, nebo Timei ruku, nohu v mé puse, tak bylo něco špatně na obličeji u Marianny. No a nebo to bylo Milance dost u prdele a raději se šťourala v nose, viz foto :-D :-D
Jo a Timea dokonce zvládla hodit šavli, ale naštěstí minula cíl a mé šaty zůstaly bez fleků. Díky za jednu fotku (na titulním obrázku) z bilión cvaknutých možností :-D :-D
Společné focení dostala moje jedna z nej kamarádek ode mě k narozeninám a musím říct za sebe, že to byl naprosto skvělý nápad. nemáme společně pořádnou kloudnou fotkou a tohle bude úžasná vzpomínka :-) Mějte krásný den Mary *heart*






-scaled-e1781465728612.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...