Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Společné focení pěti holek :-)

Až budem starý, hnusný a odkopnutý, tohle bude důkaz, že jsme byly krásné, milované a pro naše děti důležité :-D  :-D

Jinak sladit tenhle holčičí gangband byl nadlidský výkon! Když už se zdálo, že mám konečně fotku, kde nemám zavřené oči, divně pokřivenej ksicht, nebo Timei ruku, nohu v mé puse, tak bylo něco špatně na obličeji u Marianny. No a nebo to bylo Milance dost u prdele a raději se šťourala v nose, viz foto :-D  :-D
Jo a Timea dokonce zvládla hodit šavli, ale naštěstí minula cíl a mé šaty zůstaly bez fleků. Díky za jednu fotku (na titulním obrázku) z bilión cvaknutých možností :-D  :-D

Společné focení dostala moje jedna z nej kamarádek ode mě k narozeninám a musím říct za sebe, že to byl naprosto skvělý nápad. nemáme společně pořádnou kloudnou fotkou a tohle bude úžasná vzpomínka :-) Mějte krásný den Mary *heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články