Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Sladký = holka?

Ahoj, teď se podíváme na pověru ohledně jídla v těhotenství.  Říká se, že když čekáte kluka, jíte vesměs maso, uzeniny... U holky se jí vesměs sladké... No a jak jsem to měla já?  Začalo to nenápadně v práci - to jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná. Musela jsem si přikusovat každou hodinu  Většinou to byl salám, ale k tomu jsem si dávala tabulku čokolády :-D:-D:-D no a pak jsem zůstala doma do porodu. A co jsem jedla? To bylo - čokoládový koule, kinder pinquí, maxi king, čokolády, bonbóny, lízátka, bábovky, různé řezy... :-D:-D:-D všechno sladké, co mi padlo pod ruku jsem snědla. Doteď se divím, že jsem ještě nepraskla  Na to, kolik toho sladkého jsem snědla, moc jsem nepřibrala... Jen 20kg a půlku jsem nechala v porodnici. Ale teď k věci.  Podle pověry bych měla mít holčičku. Mě doma skotačí chlapeček *heart**heart**heart*  

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články