Ahoj, teď se podíváme na pověru ohledně jídla v těhotenství.
Říká se, že když čekáte kluka, jíte vesměs maso, uzeniny... U holky se jí vesměs sladké... No a jak jsem to měla já?
Začalo to nenápadně v práci - to jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná. Musela jsem si přikusovat každou hodinu Většinou to byl salám, ale k tomu jsem si dávala tabulku čokolády :-D:-D:-D no a pak jsem zůstala doma do porodu.
A co jsem jedla? To bylo - čokoládový koule, kinder pinquí, maxi king, čokolády, bonbóny, lízátka, bábovky, různé řezy... :-D:-D:-D všechno sladké, co mi padlo pod ruku jsem snědla. Doteď se divím, že jsem ještě nepraskla
Na to, kolik toho sladkého jsem snědla, moc jsem nepřibrala... Jen 20kg a půlku jsem nechala v porodnici. Ale teď k věci.
Podle pověry bych měla mít holčičku. Mě doma skotačí chlapeček *heart**heart**heart*




-scaled-e1781465728612.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...