Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

První výbavička po miminko - trochu v tom plavu :-)

Teď mě matky všech zemí sežerou, ale nedá se svítit, musím s pravdou ven. *wine*

Pořizování první dětské výbavy mi trhá žíly, je to děsnej vopruz a dost v tom plavu. 8-) No plavu…..Už se pár týdnů topím ve značkách plenek, prsních vložek, kosmetiky, velikostech dupaček a odsáváčkách na nudle :-D 

Díky všem idiotským možnostem máte přesycený trh vymoženostma a už vlastně ani nevíte co koupit. 10 lidí - 10 názorů. FUCK!!! 

Děkuju mojí mámě (kterou trochu podezírám, že je těhotná ona a né já - jsem ráda, že to tak prožívá a bere zodpovědně :-D ) a všem zkušenějším kamarádkám - mámarádkám, které jsou praktické, racionální a posílají mi informace co především NEkupovat a co rozhodně NEpotřebuju. No a de facto mě už vybavily všemožnýma krámama, takže za tohle opravdu velké díky ???????? 

Výhoda starších matek? Mají mladší kámošky, které mají aktuálně děti, tudíž ke všem informacím a následně i pomůckám, oblečkům atd přijdou jak slepej k houslím :-D *smile* 

#DůležitéJeSeNebátPřiznatŽeNejsteDonalá *wine*

Hezký den Mary *heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články