Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

První Vánoce

Začalo to jako jiný den - až do večera... Večer jsem udělala večeři... Osmahla řízky, vyndala salát a pro malého jsem udělala bramborovou kaši (přiznávám, že jsem ji trochu taky měla).  Usedli jsme všichni 3 ke stolu a najedli jsme se. Potom jsem šla převléknout malého a jeho taťka dal pod stromeček dárky (stromeček už nám tam stál týden). A my jsme pak přišli ke stromečku.  Nejvíce ho zaujal obal s auty, rozbalili jsme mu tedy první dárek, z něhož měl největší radost. Byly to míčky do bazénku a tedy zabodovaly nejvíc. Ještě 2 dečky... Ta jedna má úspěch... Je ve tvaru krokodýlka a nejdříve jsme mysleli, že je to plyšák. Dostal ještě pěnové puzzle s auty a auto (samo hraje, samo jezdí). O Vánocích se sám postavil. :-) U babičky dostal bazének a od tety lokomotivu... No, k druhé babičce musíme nejdříve dorazit a k mojí mamce jedeme až dnes  tak jsem zvědavá. :) 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články