Proč vlastně psát článek, který všude najdete? Možná někoho popoženu, jako jsem popohnala před měsícem sebe.
Na úvod chci říct, že mám syna, kterému je 7 měsíců. Kojím a příkrmy jsem začala dávat ve 4. měsíci.
Od 4. měsíce do 6. jsem dávala kupované příkrmy. Znáte to, ohřát a nakrmit. Jedl mi výborně. Vše snědl... Měl svůj režim. Ale...
Začalo být nesnesitelné horko a dusno. Malej mi odmítal teplé jídlo. Zkusila jsem mu dát normální - doma uvařené. Nebylo to to, co bývalo před tím hrozným vedrem, ale snědl mi zhruba třetinu. Teď toho sní také dost. Přešli jsme tedy na domácí - to, co zbyde, zamrazím. Aspoň když se mi nebude chtít vařit nebo budu dělat něco, co malej ještě nemůže, tak to rozmrazím a nemusím nic řešit, nic kupovat.
Ale od té doby nějak nemám moc skleniček a beru na to, co se dá. :-D:-D:-D




-scaled-e1781465728612.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...