V pátek mívá ve škole Saša pracovní činnosti. Držíme v rámci domácího vyučování i je. A tak tvoříme nyní i doma. Mnohdy se mu do toho ale nechce. Výroba Velikonočního vejce, ale děti bavit bude. A to jak ty větší tak i ty malé. Je to snadné a zábavné. Není potřeba moc věcí a výrobu lze zvládnout i za několik málo minut. Pokud děti nadchne míchání barev a ozdoba celého domu, máte zajištěnou zábavu na dlouho.
Pomůcky:jedna bílá čtvrtka nebo papír
snad budou doma nějaké zbytky temperových barev
4 korkové špunty
nůžky
Zkuste s dětmi vytvořit Velikonoční vejce doma.Vystřihnete tvar - pokuste se tvar vejce - každý stříhá sám. Na tvrdý papír vymačkněte temperovou barvu - žlutá,červená,zelená - prostě jarní a špunt do barvy namočíte/lehce/. Pak obtisknete na vystřižené vejce,mohou být řádky nebo kolečka,jak chcete,je to jednoduché a hned máte výzdobu na Velikonoce. Můžete si Velikončně ozdobit i okna. Přejeme Vám pěknou zábavu. A pokud doma chybí korky, je to dobrý tip i na romantický večer strávený při sklence dobrého vína. Pro výuku dětí přece cokoli.




-scaled-e1781465728612.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...