Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Oslava 25 let folklórního souboru Kytice

Naše čtyřletá dcera ráda tancuje, navíc je její tatínek basista a bývalý člen - tanečník folklórních souborů. A tak doufal, že bude tak trochu po něm a že se s ní bude moci trošku chlubit:-* Proto ji v lednu tohoto roku přivedl do dětského folklórního souboru Kytice v Praze. Koupili jsme taneční cvičky a úterky se staly naším tanečním dnem a setkáním s milými dámami, které se dětem s láskou věnují. První veřejné vystoupení naší dcery se přiblížilo spolu s 25.výročí založení souboru Kytice. Nastal den D - dcera je oblečená, učesaná, ještě obléknout baletní bílé punčošky, ale už se ven hrnou slzy - "Já tam nepůjdu !" Neví, co ji čeká, jestli se bude stydět, jestli to zvládne... Je to její poprvé. Přivedu ji na pódium k ostatním dětem a už se jí ujímají "tety učitelky tance" a rozptylují její strach. Je po generálce, úsměv na rtech - "Já chci ještě tančit." Premiéra se zdařila, všechny maličké děti i ty větší náramně tančily, zpívaly i hrály. Dcera byla šťastná, dokonce i házela úsměvy do publika - no, nasmáli jsme se:-D Epilog ? Dcera zažila úspěch, my jsme na ni byli pyšní a i slzičku uronili, a já doufám, že ji to bude bavit nadále jako nás. A samozřejmé velké díky všem ženám z Kytice.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Celosvětový festival dětského umění: Národní kolo 8. ročníku Mezinárodní mírové výtvarné soutěže "Milujeme mír” proběhlo v Praze

Související články